Handmade Art & Craft
Bine ai venit!

Ne bucuram ca ai decis sa te alaturi comunitatii noastre!
Daca ai ajuns pe acest forum inseamna ca apreciezi tot ceea ce inseamna handmade.
Prin conectare ai sansa sa ajungi la mult mai multe informatii decat in acest moment ca si vizitator!

Intra, cu siguranta aici iti vei face multi prieteni care au aceleasi hobby-uri ca si tine!

Echipa Accesoriimargele !
Handmade Art & Craft
Bine ai venit!

Ne bucuram ca ai decis sa te alaturi comunitatii noastre!
Daca ai ajuns pe acest forum inseamna ca apreciezi tot ceea ce inseamna handmade.
Prin conectare ai sansa sa ajungi la mult mai multe informatii decat in acest moment ca si vizitator!

Intra, cu siguranta aici iti vei face multi prieteni care au aceleasi hobby-uri ca si tine!

Echipa Accesoriimargele !
Handmade Art & Craft
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Handmade Art & Craft

Arta si inspiratie!
 
AcasaAcasa  Edora.ro - un alt loc unde putem vinde handmade Empty  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Like/Tweet/+1
Cei mai activi postatori ai lunii
Niciun utilizator
Parteneri
Ultimele subiecte
» Targ handmade 22-23 noiembrie 2014 bucuresti
Edora.ro - un alt loc unde putem vinde handmade EmptyMier Noi 12, 2014 2:38 pm Scris de Anaissewing

» Margele unicat din argila
Edora.ro - un alt loc unde putem vinde handmade EmptySam Aug 09, 2014 11:37 pm Scris de Vizitator

» Bine ai venit !
Edora.ro - un alt loc unde putem vinde handmade EmptySam Iul 26, 2014 8:53 am Scris de andra_ruxandra

» Targ handmade de vara 27-28iunie
Edora.ro - un alt loc unde putem vinde handmade EmptyLun Iun 09, 2014 9:45 pm Scris de accesoriimargele

» Targ For The Love Of Fashion 17-18mai The Vintage Pub
Edora.ro - un alt loc unde putem vinde handmade EmptyVin Apr 18, 2014 4:38 am Scris de Anaissewing

Subiectele cele mai vizionate
Adevarul despre handmade
Cum ne pregatim pentru targuri!
Ghid util infintare PFA.
Bijuteriile mele
Nume forum
Colier Handmade Closet
Arta de a decupa hartia
Programe de optimizare fotografii
Trandafiri din satin - handmade
Papusi handmade!
Cine este conectat?
În total sunt 5 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 5 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 70, Sam Dec 21, 2019 3:27 am
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola

 

 Edora.ro - un alt loc unde putem vinde handmade

In jos 
AutorMesaj
accesoriimargele
Admin
Admin
accesoriimargele


Mesaje : 141
Data de inscriere : 15/01/2014
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Edora.ro - un alt loc unde putem vinde handmade Empty
MesajSubiect: Edora.ro - un alt loc unde putem vinde handmade   Edora.ro - un alt loc unde putem vinde handmade EmptyMar Apr 01, 2014 1:58 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Astazi avem placerea sa va informam ca in 2013 s-a lansat o alta platforma cu vanzare de produse handmade in Romania.
Pe numele ei Edora " Magazinul artizanilor handmade din Romania" - acesta este sloganul cu care-si intampina proaspetii clienti.

Site-ul are o structura simpla care ofera clientilor - atat vanzatori de handmade cat si clientilor acesotra o interfata usor de utilizat.

Daca te numeri printre artizanii/creatorii de handmade care cauta un loc unde sa-si expuna bijuteriile si obiectele handmade atunci iti recomandam Edora.ro.

Platforma va ofera :


  1. va puteti crea propriul magazin online in platforma Edora
  2. brand-ul, produsele voastre vor fi usor de gasit; clientii pot cauta direct in magazinul vostru dar produsele listate se vor regasi si in cautarile generale
  3. puteti introduce cate produse doriti, in cele trei categorii de produse acceptate - handmade, vintage si lucrari de arta
  4. serviciile oferite de platforma sunt gratuite 



Daca dupa cele de mai sus v-ati decis sa va faceti primul magazin online pe aceasta platforma atunci trebuie sa urmati urmatorii pasi.


  1. sa va creati un cont pentru autentificare
  2. accesarea sectiunii "Creaza un magazin"
  3. acolo trebuie urmati pasii conceputi de catre Edora.ro
  4. la final nu va ramane decat sa adaugati produse



Totul este foarte simplu si usor de utilizat. Clientii va pot gasi acum mult mai simplu.

Dar ca orice comert aveti nevoie sa va facei publicitate. Sa ajutati la cresterea platformei si sa aduceti vizitatori. Nu faceti acest lucru pentru Edora.ro ci pentru voi.

Asa ca va invit sa va lasati imagiantia sa zburde si sa va ganditi la modalitati prin care sa va faceti cunoscute produsele!
Sus In jos
http://www.breslo.ro/Shop/accesoriimargele
 
Edora.ro - un alt loc unde putem vinde handmade
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Platforme unde ne putem expune creatiile handmade
» Handmade de calitate - Este acest produs handmade
» Papusi handmade!
» Perle in handmade
» Petitie Handmade

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Handmade Art & Craft :: Tips-uri despre handamde!-
Mergi direct la: